The Good Plastic Company стала резидентом індустріального парку “Біла Церква” - BILA TSERKVA INDUSTRIAL PARK
01 лютого 2022

The Good Plastic Company стала резидентом індустріального парку “Біла Церква”

Компанія розпочала роботу у побудованому «під ключ» промисловому приміщенні площею понад 5600 кв. м

Біла Церква, 1 лютого 2022 року. — Компанія-виробник декоративних панелей з вторинного пластику The Good Plastic Company стала черговим резидентом індустріального парку “Біла Церква”.

«

Компанія уклала контракт та розпочала виробництво у новій виробничо-складській будівлі площею понад 5600 кв. м у грудні 2021 року – через 4 місяці від дати першого візиту в індустріальний парк та огляду будівлі, що тоді перебувала на стадії будівництва. Вихід на повну виробничу потужність очікується у квітні поточного року після монтажу і запуску всіх виробничих ліній. Компанія планує працевлаштувати на заводі понад 30 білоцерківчан»,– розповідає директор ІП Біла ЦеркваАндрій Ропіцький.

Головні особливості унікального виробництва The Good Plastic Company:

  1. можливість переробляти 75% існуючих видів пластику;
  2. використання лише відновлюваної енергетики під час виробництва;
  3. 0 кг викидів CO2 в ході виробництва.

Пластикові панелі The Good Plastic Company випікають із гранул раніше вживаного пластику – колишньої побутової техніки, одноразових виделок та ложок, пляшок від йогурту, бамперів, океанічного сміття тощо. Місія компанії – зробити внесок у вирішення проблеми щорічного формування 400 млн т пластикових відходів у світі.

Крім України, The Good Plastic Company має виробничі потужності у Нідерландах. В подальшому планує розмістити виробничі потужності у Великій Британії, США та азійському регіоні. The Good Plastic Company співпрацює зі світовими брендами, такими як Nike та Adidas.

У листопаді 2021 року інвесторами компанії стали українські підприємці: СЕО Fedoriv Group Андрій Федорів та співзасновники “Нова пошта” Володимир Поперешнюк й В’ячеслав Клімов.

98% виробленої в Україні продукції The Good Plastic Company, за словами Федоріва, відправляється на експорт.

0/5 (0 Reviews)