Про нас - ІНДУСТРІАЛЬНИЙ ПАРК «БІЛА ЦЕРКВА»
Про нас

Провідний девелопер індустріальної та складської нерухомості, котрий розвиває мережу еко-індустріальних парків

Прес-кіт
Ми команда професіоналів, яка будує об’єкти промисловості, створює інфраструктуру та умови для сталого розвитку України
  • Індустріальний парк належить до проєктів UFuture.
  • До групи компаній входять два індустріальних парка "Біла Церква 1" і "Біла Церква 2". Загальний земельний банк індустріальних парків перевищує 70 га.
  • Землі промисловості знаходяться у межах міста Біла Церква (Київська область).
  • Операційне управління індустріальними парками здійснює керуюча компанія "Індастріал парк Менеджмент".
  • Керуюча компанія також надає послуги з девелопменту і будівництву індустріальної та складської нерухомості.

Схема розташування і генеральні плани індустріальних парків

34,7 га
24 га
11,6 га
Вул. Леваневського
Білоцерківська ТЕЦ
Залізнична станція Роток
Зупинка громадського транспорту
Залізнична гілка
Білоцерківська підстанція 330 кВ
Міські очисні споруди
Міжнародний автобан (Е95)
Дорога регіонального значення (Р32)
Віддаляй або наближай карту за допомогою зуму. Натискай на позначки, щоб побачити характеристики.

На території індустріального парку підприємства об'єднані у три кластери

Виробничий кластер
Заводи виробничого кластеру працюють за єдиною технологією контролю якості та конструкторською базою, маючи спільного постачальника матеріалів та сировини.
Логістичний кластер
Компанії мають доступ до розгалуженої мережі автомобільних доріг, залізничної гілки на території індустріального парку і митно-брокерських послуг.
Будівельний кластер
Підприємства спираються на потужну сировинну базу: пісочні та щебеневі кар'єри, лісове господарство і продукцію деревообробної промисловості.
Прес-кіт

Резиденти

Нова Пошта
Інноваційне логістичне депо
3 900 кв. м
Волиця-Агро
Логістичний комплекс по зберіганню і переробці зернових
40 000 кв. м
Plank Electrotechnic
Виробництво електрофурнітури
3 550 кв. м
UNISET
Виробництва електротехнічних щитів і систем автоматизації
1 500 кв. м
Стати резидентом

Знання і значний досвід у розвитку нерухомості дозволяє команді індустріального парку надати резидентові комплекс сервісів і послуги для організації ефективного виробництв та ланцюгів постачання

Резидентам

Менеджмент

Володимир Хмурич
Chief Executive Officer
Детальніше
Має більше 20-ти років досвіду роботи у банківському та інвестиційному бізнесі, а також в інноваційних проєктах. Обіймав керівні посади у міжнародних банківських установах (HVB Bank Ukraine) та інвестиційних фондах (ICON Private Equity, Horizon Capital, SCM). До сфери відповідальності належить: визначення напрямків розвитку індустріальних парків, загальне управління проєктом, прийняття рішень про інвестування в спільні виробничі проєкти, взаємини з партнерами та інвесторами. Володимир здобув вищу економічну освіту в Києво-Могилянській Академії, також має сертифікат дипломованого фінансового аналітика CFA Institute.
Андрій Ропіцький
Chief Business Development Officer
Детальніше
Має 14-ть років досвіду роботи в банківському секторі і девелоперском бізнесі. Обіймав низку посад в міжнародних банківських установах, в тому числі був територіальним менеджером Структурованого Торгово-Експортного фінансування в UniCredit Bank Ukraine. До сфери відповідальності належить: складання і затвердження концепцій розвитку індустріальних парків, побудова партнерських відносин з клієнтами, масштабування спільних виробничих проектів, залучення фінансування. Андрій здобув вищу економічну освіту в КНЕУ. Має сертифікати SDA Bocconi School of Management по ризик менеджменту та EBRD за Програмою розвитку торгівлі.
Віталій Ткачук
Director of Capital Construction
Детальніше
Віталій має значний досвід роботи в проєктуванні і будівництві, а також портфель з більш 20 реалізованих проєктів у промисловій, складській і комерційній нерухомості. Обіймав керівні посади в проєктних і будівельних компаніях. До сфери відповідальності належить: розробка генерального плану, облаштування інфраструктури, проєктування і будівництво промислових об'єктів, технічний супровід клієнтських проектів і спільних виробництв. Віталій здобув вищу інженерно-будівельну освіту в Національному університеті водного господарства. Має кваліфікаційні сертифікати і досвід в проходженні експертиз, узгоджень і авторському нагляді за будівництвом.
Тетяна Стахова
Chief Financial Officer
Детальніше
Тетяна має 18-ть років досвіду роботи з управління фінансами у сфері технологій, промисловості та виробництва. Обіймала керівні посади в холдінгових компаніях зі стратегічним портфелем проєктів у будівництві. До сфери відповідальності належить: стратегічне та операційне фінансове планування, відносини з інвесторами, впровадження управління ризиками підприємств. Тетяна здобула вищу економічну освіту в Київському національному економічному університеті. Має міжнародні професійні сертифікати із ризик-менеджменту та управління фінансами підприємств.
Олена Мухомор
Construction Project Coordinator
Детальніше
Має 15-річний досвід в будівельній сфері, на посаді головного технолога та керівника проєктного і будівельного відділу. Має портфель реалізованих проєктів у промисловій і складській нерухомості. До сфери відповідальності належить: розробка генерального плану, облаштування інфраструктури, проєктування і контроль фінансування будівництва промислових об'єктів, технічний супровід клієнтських проєктів і спільних виробництв. Олена отримала вищу інженерно-будівельну освіту в КНУБА. Дипломований спеціаліст із проджект менеджменту. Має досвід в проходженні експертиз, узгоджень і впровадженні будівельних процесів.
Сергій Кіракосьян
Marketing and Business Development Coordinator
Детальніше
Має 12-ть років досвіду роботи в маркетингу, комунікаціях та рекламі. Працював на посаді керівника напрямку в промислових підприємствах у секторі машинобудування, металообробки та медицини. Співпрацював із міжнародними фінансовими установами для залучення інвестицій у маркетингові проєкти. Сферою відповідальності є маркетингові комунікації та управління клієнтським досвідом. Сергій отримав вищу соціологічну освіту в ДонНУ. Має досвід у проведені кон'юнктурних досліджень ринків товарів і послуг, оцінки конкурентного потенціалу регіону, налаштуванні омніканальних комунікацій.
Всі події