Резидентам - BILA TSERKVA INDUSTRIAL PARK
Резидентам

Комплексна пропозиція виробникам з вітчизняним та іноземним капіталом для організації рентабельної та захищеної бізнес-моделі

Тізер

Знання і значний досвід у розвитку нерухомості дозволяє команді індустріального парку надати резидентові комплекс сервісів і послуги для організації ефективного виробництв та ланцюгів постачання

Переглянути

Нові комерційні приміщення

4 000 кв. м
Логістичний термінал
Переглянути
1 000 кв. м
Складське приміщення
Переглянути
500 кв. м
Виробниче приміщення
Переглянути
3 200 кв. м
FACTORY 2
Переглянути
1 403 кв. м
Офісні приміщення
Переглянути
Отримати пропозицію

Ми зводимо комерційну нерухомість відповідно до міжнародних стандартів енергоефективності, вогнестійкості та екологічності.

Будівлі відповідають понад 50-ти критеріям екологічного будівництва BREEAM. Ви отримуєте повністю готову будівлю з інфраструктурою і упорядкованою прилеглою територією згідно з технічним завданням і генеральним планом в строк до 6 місяців для стандартних проектів, до 12 місяців для проектів build-to-suit.
Будівництво на території парку
Дізнатися більше
Будівництво на території клієнта
Дізнатися більше

Будівництво індустріальних об'єктів

Спорудження об’єктів промисловості «під ключ» за схемою built-to-suit
Підведення зовнішніх і внутрішніх інженерних мереж і транспортної інфраструктури
Генеральний підрядник для всього комплексу будівельних робіт

Управляюча компанія "Індастріал парк Менеджмент" бере на себе вирішення організаційних і господарських питань, даючи можливість резидентам зосередитися на оптимізації виробничих процесів, ведені бізнесу і збільшення доданої вартості своєї продукції.

Стати Резидентом
Ми пропонуємо комплексну підтримку резидентів
  • Забезпечення точки росту для середнього і великого бізнесу
  • Доступ до розвиненої інфраструктури і логістики
  • Створення оптимальних ланцюгів постачання
Підбір та due diligence земельних ділянок
Детальніше
Послуги з пошуку і підбору земельних ділянок для потреб бізнесу. Обстеження території забудови пріоритетної ділянки, наявних будівель та інженерних мереж. Виконуємо юридичний і технічних аудит, геологічні та геодезичні дослідження, хімічний аналіз ґрунту. Надаємо рекомендації і допомагаємо в усунені виявлених недоліків.
Отримання дозволів і погоджень за принципом «єдиного вікна»
Детальніше
Оформляємо дозвільні документи, включно з дозволом на будівництво і введення об'єктів будівництва в експлуатацію.
Залучення інвестицій і кредитування для потреб виробництва
Детальніше
Пошук і залучення фінансування у виробничі та інфраструктурні проекти. Супроводжуємо інвестиційний проєкт до моменту отримання фінансування.
Проєктування, оздоблення і інженерне оснащення будівель
Детальніше
Виконуємо всі стадії проектування. Розробляємо проєктну документацію для будівництва, включаючи: архітектурно-будівельні, технологічні, конструктивні, інженерні рішення. Забезпечуємо електропостачання, монтаж мереж опалення, водопостачання, газифікації та вентиляції.
Монтаж, пуско- налагоджувальні роботи і запуск обладнання
Детальніше
Здійснюємо огляд технічного стану обладнання після його переміщення до території індустріального парку. Виконуємо монтаж виробничих ліній і обладнання, фундаментів і комунікацій. Проводимо пусконалагоджувальні роботи і передаємо обладнання в експлуатацію.
Введення будівлі в експлуатацію
Детальніше
Оформлюємо дозвільну документацію і забезпечуємо ведення об'єктів будівництва в експлуатацію.
Підбір персоналу і кадровий супровід
Детальніше
Залучаємо у виробничі процеси кваліфікованих співробітників. Запрошуємо до роботи персонал з кадрового резерву індустріального парку, який формується спільно з профільними ПТУ і ВНЗ Білої Церкви.
Сервісне обслуговування будівлі та прилеглої території
Детальніше
Утримання промислових, складських, логістичних приміщень та прилеглої території. Професійне прибирання і технічне обслуговування інженерних систем. Виконання профілактичних і ремонтних робіт на території підприємства.
Консультування і допомога у розвитку бізнесу
Детальніше
Участь у розробці збутової стратегії. Налагодження ланцюгів збуту і підтримка життєвого циклу товарів та послуг підприємства. Пошук нових можливостей доступу до клієнтів та розширення ринків збуту.
Стати Резидентом