ІПМ приєднався до виконання проєкту з відновлення промислового потенціалу Донецької, Луганської областей та Приазов’я - BILA TSERKVA INDUSTRIAL PARK
15 вересня 2020

ІПМ приєднався до виконання проєкту з відновлення промислового потенціалу Донецької, Луганської областей та Приазов’я

Фахівці компанії “Індастріал Парк Менеджмент” увійшли до складу групи експертів з питань девелопменту промислової нерухомості, які будуть супроводжувати розробку концепцій індустріальних парків і подальшу їх реалізацію на Сході України.

15 вересня 2020 р. фахівці керуючої компанії “Індастріал Парк Менеджмент” розпочали виконання робіт за проєктом «Формування кращих практик розвитку індустріальних парків та промислової нерухомості на Сході України». Проєкт сприятиме відновленню промислового потенціалу Донецької і Луганської областей та Приазов’я. Результатом виконання проєкту стануть життєздатні концепції розвитку індустріальних парків та промислової нерухомості, які будуть реалізовані на практиці. Реалізація цього проєкту стала можливою завдяки підтримці Проєкту USAID «Економічна підтримка східної України» (Проєкт USAID).

Проєкт триватиме вісім місяців — з вересня 2020 до квітня 2021 року. Проєкт адмініструє ГО “ГОУЛОКАЛ”.

«

Міжнародні донорські організації розглядають індустріальні парки і девелопмент промислової нерухомості як один із інструментів досягнення сталого промислового розвитку і збільшення конкурентних переваг регіону. В рамках реалізації проєкту ми тісно співпрацюватимемо з підприємцями, органами місцевої влади, громадськими організаціями, та іншими сторонами, зацікавленими у промисловому розвитку східної України», — зазначив Ігор Комендо, директор ГО “ГОУЛОКАЛ”.

Проєкт складається із чотирьох етапів. Перший етап — освітній. Він передбачає триденний курс з девелопменту промислової нерухомості у містах Маріуполь, Сєвєродонецьк та Краматорськ для 90 учасників — представників бізнесу, місцевих органів влади, та громадських організацій. Тренерами та експертами проєкту стануть представники керуючої компанії “Індастріал Парк Менеджмент”. Досвід фахівців компанії базується на експертизі промислової нерухомості загальною площею понад 600 тис. кв. м.

«

Наші фахівці мають актуальні знання і досвід в девелопменті, включаючи проектування і будівництво об’єктів нерухомості для різних галузей промисловості. Ми розробили триденний курс, який допоможе слухачам більш глибоко зрозуміти технічні, фінансові, нормативно-правові і маркетингові аспекти промислової нерухомості. Наприкінці курсу учасники зможуть застосовувати набуті знання для розробки бізнес-концепцій індустріальних парків та промислової нерухомості, або доопрацювання існуючих. Ми також надамо необхідну консультативну допомогу з інтеграцій бізнес-ідей у проектні пропозиції», — сказав Андрій Ропіцький, директор з розвитку керуючої компанії “Індастріал Парк Менеджмент”.

Другий етап — це візити до індустріальних парків в Україні та Сербії. Метою таких турів є отримання знань про практичні аспекти розвитку промислової нерухомості, її фінансування, маркетингу та роботи з клієнтами, органами місцевої та державної влади. Учасники проєкту матимуть можливість вивчити роботу індустріальних парків (ІП), зокрема ІП “Біла Церква” (Україна), MIND (Сербія) та інших.

«

Індустріальний парк “Біла Церква” є учасником Глобальної програми розвитку еко-індустріальних парків (UNIDO) в Україні. Наш досвід може бути корисним для розвитку промислової нерухомості на Сході України. Впевнений, що учасники проєкту можуть отримати ґрунтовні знання з девелопменту, а разом з цим і розуміння того, як розвиток індустріальних парків може стати інструментом стимулювання росту економіки регіону», — сказав Володимир Хмурич, директор індустріального парку “Біла Церква”.

Третій та четвертий етапи грантового проєкту — практичні. Експерти проаналізують ринкові умови і перспективи розвитку індустріальних парків та промислової нерухомості на Сході України, а також опрацюють розроблені в регіоні концепції індустріальних парків та нададуть практичні поради щодо їх удосконалення.

«

Наше завдання — надати рекомендації для усунення слабких сторін кожної концепції, її вдосконалення і подальшої реалізації авторами. Ми маємо підготувати більш якісні пропозиції для їх подальшого фінансування та включення у стратегії економічного розвитку міст», повідомив Андрій Ропіцький.

Роботи, передбачені проєктом, закладуть фундамент для ефективного розвитку місцевого бізнесу, нових виробництв і економіки регіону. Результати роботи експертів будуть презентовані на заключному заході для зацікавлених сторін у Маріуполі, Сєвєродонецьку, Краматорську.

До участі у проєкті запрошуються підприємці, представники промислових підприємств, органів місцевого самоврядування, бізнес-асоціацій і неприбуткових організацій Луганської, Донецької областей та Приазов’я. Детальніше про участь у проєкті можна дізнатися за посиланням.

 

ДОВІДКА

ТОВ “Індастріал Парк Менеджмент” засновано у 2016 році як керуючу компанію для двох індустріальних парків — “Біла Церква 1” і “Біла Церква 2”. Компанія об’єднує колектив кваліфікованих фахівців у сфері промислової нерухомості. За період роботи було реалізовано і передано під забудову 19,4 га землі. Побудовано та будується 16,4 тис. кв. м промислової і складської нерухомості. Виконано електро-, газо- і водозабезпечення великих інфраструктурних об’єктів у Києві та Київській області.

Компанія надає послуги із землеуправління, підведення інженерних мереж, генпланування, генпідряду, управління індустріальними парками. Надає брокерські послуги та послуги due diligence об’єктів промислової і складської нерухомості. Виконує сервісні послуги з юридичного супроводу і отримання дозволів, оформлення документації, включаючи дозвіл на будівництво і введення в експлуатацію.

ТОВ “Індастріал Парк Менеджмент” входить до групи компаній UFuture.

Метою індустріального парку “Біла Церква” є створення інфраструктури і умов для сталого промислового розвитку України. Парк пропонує землі промислового призначення зі всією інженерною інфраструктурою та готові сучасні виробничі, логістичні і складські приміщення для оренди або купівлі. Знання і значний досвід у розвитку нерухомості дозволяє команді парку надати клієнтові комплекс сервісів і послуги для організації ефективного виробництва.

Загальна територія індустріального парку “Біла Церква” становить понад 70 га. Ключова відмінність у його орієнтації на створення екосистеми та кластерів (виробничих, логістичних, інших). Цінність такого підходу для клієнта полягає у налагодженні ланцюгів постачання, зниженні часу виконання замовлень клієнтів і виробничих витрат.

Станом на початок 2020 року резидентами індустріального парку є шість компаній. Індустріальний парк належить до проєктів UFuture.

GoLOCAL — громадська організація, створена у 2015 році, яка популяризує та запроваджує принципи сталого розвитку в Україні. GoLOCAL розробляє та реалізує проєкти, що впроваджують сталі підходи та рішення для регіонального розвитку, сприяють співпраці між місцевими органами влади, громадянським суспільством, бізнесом, та міжнародними донорськими організаціями. Одним із пріоритетних напрямків діяльності організації є реалізація проєктів, спрямованих на економічне відновлення Східної України.

0/5 (0 Reviews)