Індастріал Парк Менеджмент допоможе виробничим компаніям у трансформації бізнесу - BILA TSERKVA INDUSTRIAL PARK
23 червня 2020

Індастріал Парк Менеджмент допоможе виробничим компаніям у трансформації бізнесу

Індастріал Парк Менеджмент анонсує програму зі стратегічного та операційного консалтингу — Managing Industrial Properties (MIP). Ця програма буде сприяти якісному розвитку галузі та допоможе підприємствам ефективно управляти промисловою нерухомістю для досягнення бізнес-цілей.

Одним із наслідків швидкої зміни ситуації в економіці стало переосмислення ролі промислової нерухомості у вирішенні актуальних завдань бізнесу. Оптимальною стратегією щодо подолання кризи для виробничих компаній може стати трансформація бізнесу з оптимізацією витрат і складу активів. Маючи на руках детальну інформації про стан нерухомості на балансі підприємства, бізнесу простіше прийняти рішення про спосіб її ефективного використання.

Андрій Ропіцький, директор з розвитку бізнесу девелоперської компанії повного циклу Індастріал Парк Менеджмент, спільно з командою менеджерів аналізує актуальні тенденції і консультує клієнтів, як уникнути поширених помилок в управлінні промислової нерухомістю.

«

З березня по червень 2020 року спостерігається спад попиту на продукцію підприємств і перевезення. У деяких галузях глибина падіння досягала 70% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Відповідно, на балансі підприємств виявилися активи, які вимагають постійних операційних витрат, інвестицій і не генерують прибуток. Наша мета — допомогти виробничим компаніям адаптуватися до нових економічних умов. Для підприємств ми проводимо комплексну експертизу промислової нерухомості, яку можна назвати “антикрихкою”. Її впровадження дозволяє управляти ключовими ризиками і виробити стійкість до несприятливих подій в економіці», — вважає Андрій Ропіцький.

Експертиза виконується в три етапи. На першому етапі проводиться юридичний аудит. Оцінюються правовстановлюючі документи на землю і нерухомість, визначається їх статус і цільове призначення. Другий етап зосереджений на технічній експертизі будівель, споруд та інженерних мереж. Інженерно-геологічні та геодезичні вишукування виконуються за запитом. На третьому етапі проводиться фінансово-економічна і бухгалтерська експертизи, визначається фінансова спроможність і стійкість власника активів. В комплексі програма спрощує експлуатацію об’єктів нерухомості, інфраструктури і мереж, допомагає в усуненні ризиків і зменшенні обсягів споживання комунальних послуг.

«

Структурування та управління активами визначає довгострокову перспективу бізнесу і його вартість. Наша програма буде цікава, в першу чергу виробничим компаніям машинобудівної та хімічної галузей, підприємствам фармацевтичної, метало- та деревообробної, текстильної та харчової промисловості. Цінність консалтингу у здатності знайти ресурсну базу для управління бізнесом, його подальшого розвитку і масштабування», — зазначив Андрій Ропіцький.

ДОВІДКА

ТОВ Індастріал Парк Менеджмент засновано у 2016 році як керуючу компанію для двох індустріальних парків — “Біла Церква 1” і “Біла Церква 2”. Компанія об’єднує колектив кваліфікованих фахівців у сфері промислової нерухомості. За період роботи було реалізовано і передано під забудову 19,4 га землі. Побудовано та будується 16,4 тис. кв. м промислової і складської нерухомості. Виконано електро-, газо- і водозабезпечення великих інфраструктурних об’єктів у Києві та Київській області.

Компанія надає послуги із землеуправління, підведення інженерних мереж, генпланування, генпідряду, управління індустріальними парками. Надає брокерські послуги та послуги due diligence об’єктів промислової і складської нерухомості. Виконує сервісні послуги з юридичного супроводу і отримання дозволів, оформлення документації, включаючи дозвіл на будівництво і введення в експлуатацію.

ТОВ «Індастріал Парк Менеджмент» входить до групи компаній UFuture.

0/5 (0 Reviews)