Відкритий діалог "Індустріальні парки 2025. Навіщо інвестувати у виробництва" - BILA TSERKVA INDUSTRIAL PARK
23 вересня 2021

Відкритий діалог “Індустріальні парки 2025. Навіщо інвестувати у виробництва”

28 вересня 2021 р. на території індустріального парку “Біла Церква” відбудеться відкритий діалог представників бізнесу та влади “Індустріальні парки 2025. Навіщо інвестувати у виробництва”. До обговорення долучаться понад 150 учасників, серед яких представники держави, міжнародного та українського бізнесу, спікери з Польщі, США, Чехії та Китаю. Організатором події виступає індустріальний парк “Біла Церква” та Київський міжнародний економічний форум. Програма заходу за посиланням

Підтверджені спікери:

Василь Хмельницький, засновник холдингу UFUTURE та індустріального парку “Біла Церква”;
Олексій Чернишов, Міністр розвитку громад та територій України;
Ірина Новікова, заступниця міністра економіки України;
Олег Боярин, голова Наглядової ради групи компаній “Єврокар”;
Денис Рисухін, директор компанії Metipol, співвласник компанії Nordic Steel;
Бартоломей Островський, екс-заступник директора Вроцлавського технопарку (Польща);
Душан Кулка, керівник напрямку з просування експорту програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України” (Чехія);
Харві Керолл, американський бізнесмен, девелопер індустріальних парків (США);
Чень Чфунфен, директор Українсько-китайської Міжнародної асоціації (Китай).

Ключові теми для обговорення:

• Міжнародний досвід розвитку індустріальних парків.
• Новий законопроєкт про індустріальні парки. Стимули для розвитку виробництв. Які переваги для бізнесів.
• Як сьогодні працюють індустріальні парки та що можуть запропонувати бізнесам.
• Як за допомогою індустріальних парків розвивати регіони та посилити економіку України.

Захід відбудеться за підтримки стратегічних партнерів: холдингу UFuture, Міністерства розвитку громад та територій України, Міністерства економіки України, Офісу реформ Кабінету міністрів України та Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики. Партнери заходу — Координатор проєктів ОБСЄ в Україні та CMD-Ukraine.

Участь у Заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації і отримання підтвердження від організаторів. Реєстрації на Захід за посиланням.

Захід буде проведено у приміщенні заводу Plank Electrotechnic (м. Біла Церква, вул. Леваневського, 66-а, індустріальний парк “Біла Церква”, завод Plank) із дотриманням усіх діючих рекомендацій та вимог щодо недопущення розповсюдження COVID-19, що діятимуть у Білій Церкві станом на 28 вересня 2021 року. 

 

ДОВІДКА

Метою індустріального парку «Біла Церква» є створення інфраструктури і умов для сталого промислового розвитку України. Парк пропонує землі промислового призначення зі всією інженерною інфраструктурою та готові сучасні виробничі, логістичні і складські приміщення для оренди або купівлі. Знання і значний досвід у розвитку нерухомості дозволяє команді парку надати клієнтові комплекс сервісів і послуги для організації ефективного виробництва.

Загальна територія індустріального парку «Біла Церква» становить понад 70 га. Ключова відмінність індустріального парку у його орієнтації на створення екосистеми та кластерів (виробничих, логістичних, інших). Цінність такого підходу для клієнта полягає у налагодженні ланцюгів постачання, зниженні часу виконання замовлень клієнтів і виробничих витрат.

Станом на початок 2021 року резидентами індустріального парку є шість компаній. Індустріальний парк належить до проєктів UFuture.

Київський міжнародний економічний форум — дискусійна платформа, що існує на постійній основі та націлена на формування стратегії економічного розвитку України. Шляхом організації діалогу експертів, бізнесу і влади КМЕФ формує дорожню карту розвитку й сприяє конвертації експертних ідей у реальні дії.

0/5 (0 Reviews)