UFuture завершує девелопмент першої черги індустріального парку в Білій Церкві - BILA TSERKVA INDUSTRIAL PARK
10 січня 2022

UFuture завершує девелопмент першої черги індустріального парку в Білій Церкві

В поточному році в індустріальному парку працюватиме два кластеривиробничий і логістичний, які об’єднають 11 об’єктів

Київ, 10 січня 2022 року. Холдингова компанія UFuture, що розвиває індустріальний парк “Біла Церква”, повідомляє про зміну конфігурації та завершення девелопменту його першої черги.

Відповідно до нової бізнес-стратегії компанія переносить виробництво електроустановчих систем Plank Electrotechnic на профільні заводи-партнери, а на його місці розміщує потужності німецького виробника автокомпонентів.

Компанія також продає та виводить з реєстру індустріальних парків ділянку площею 22 га у Білій Церкві по вул. Леваневського, 150. Новий власник планує побудувати на цьому місці сучасне виробництво зі складськими приміщеннями та інженерно-транспортною інфраструктурою, але не працюватиме в форматі індустріального парку.

На початок 2022 року на території ІП “Біла Церква” працює шість підприємств переробної галузі та логістики. Ще п’ять заводів будуватимуться протягом року. Таким чином, у складі першої черги індустріального парку будуть сформовані два кластери — виробничий і логістичний, які об’єднають 11 об’єктів. Вони утворюватимуть стійку промислову екосистему, що пом’якшуватиме негативний вплив на довкілля, зменшуватиме споживання ресурсів та підтримуватиме гідні умови праці.

«

Успішний розвиток нашого першого промислового майданчика в Білій Церкві пов’язаний із впровадженням комплексної моделі роботи з потенційними резидентами. Ми будуємо всі об’єкти “під ключ”, а далі концентруємося на наданні якісної сервісної підтримки, супроводі та консультуванні. Завдяки нашій моделі промислові компанії мають можливість розпочати виробництво у стислі строки, за 3-6 місяців”, повідомив Андрій Ропіцький, директор ІП “Біла Церква”.

 

У 2022 році холдингова компанія UFuture розпочинає реалізацію другої черги проєкту в Білій Церкві площею понад 34 га на розі вулиць Івана Кожедуба та Західний проїзд. Майданчик братиме участь у державній програмі розвитку індустріальних парків.

 

ДОВІДКА

UFuture — холдингова компанія українського підприємця Василя Хмельницького, яка об’єднує його бізнесові та соціальні проєкти. Компанія має диверсифікований портфель активів у галузях нерухомості, інфраструктури, промисловості, відновлюваної енергетики, фармацевтики та IT. Вартість активів UFuture оцінюється у $500 млн, а загальна капіталізація бізнесів, у які вона інвестувала, становить до $1 млрд.

Індустріальний парк “Біла Церква” — великий інвестиційний проєкт UFuture, мета якого – створення інфраструктури та умов для сталого промислового розвитку України. Парк пропонує землі промислового призначення зі всією інженерною інфраструктурою та готові сучасні виробничі, логістичні й складські приміщення для оренди або купівлі. Знання і значний досвід у розвитку промислової нерухомості дозволяє команді парку надати клієнтові комплекс сервісів і послуги для організації ефективного виробництва.

 

0/5 (0 Reviews)