Лідер обладнання для висотних робіт VIRASTAR став резидентом індустріального парку “Біла Церква” - BILA TSERKVA INDUSTRIAL PARK
09 червня 2021

Лідер обладнання для висотних робіт VIRASTAR став резидентом індустріального парку “Біла Церква”

Компанія розпочала роботу у побудованому «під ключ» промисловому приміщенні площею 3,2 тис. м² після завершення акселерації в INDAX

Біла Церква, 9 червня 2021 року. — Провідний український виробник товарів і обладнання для доступу на висоту VIRASTAR став резидентом індустріального парку “Біла Церква” (ІП). Завдяки новозбудованим промисловим приміщенням та сучасним інфраструктурним технологічним рішенням індустріальний парк забезпечив резиденту універсальний майданчик, пристосований для виробництва основних видів продукції VIRASTAR: будівельного риштування, пересувних вишок та драбин. Співпраця стала можливою після проходження VIRASTAR процесу акселерації в INDAX — проєкті холдингової компанії UFuture.

«

Обираючи готові рішення, клієнти індустріального парку заощаджують від 9 до 12 місяців і скорочують витрати у ринкових цінах на $200-300 тис. Саме стільки часу і інвестицій необхідно для отримання всіх погоджень, розробки концепції і проєкту заводу для компанії у сегменті середнього бізнесу», — повідомив Андрій Ропіцький, директор з розвитку бізнесу ІП “Біла Церква”. 

 

«

Виробництво — основа економіки, потрібно залишати додану вартість саме в Україні. INDAX, насамперед, концентрує свою увагу на тих секторах, де українська продукція може конкурувати з китайськими та європейськими товарами. Масштабування VIRASTAR — саме такий успішний кейс», — зазначила Наталія Калінкіна, CEO виробничого акселератора INDAX.

 

«

Компанія виготовляє продукцію під власним національним брендом ТМ VIRASTAR. Впродовж року ми плануємо збільшити пропозицію товарів вітчизняного виробництва на внутрішньому та зовнішньому ринках будівельних матеріалів. Завод у Білій Церкві буде виробляти більше 300 найменувань продукції, яка забезпечує доступ і безпечні умови при роботі на висоті для професіоналів і приватних користувачів», — зазначили співзасновники VIRASTAR Олексій та Сергій Алексєєнки.

Працюючи в індустріальному парку, VIRASTAR стає учасником спільноти будівельного кластеру. Це сприятиме підвищенню конкурентоспроможності бізнесу виробника, зростанню професійної підготовки його кадрів та реалізації спільних проектів із розвитку виробничої інфраструктури.

 

 

ДОВІДКА

UFuture — холдингова компанія українського підприємця Василя Хмельницького, що має диверсифікований портфель активів у галузях нерухомості, інфраструктури, промисловості, відновлюваної енергетики, фармацевтики та IT. Вартість активів UFuture оцінюється у $500 млн, а загальна капіталізація бізнесів, у які вона інвестувала, становить до $1 млрд.

VIRASTARкомпанія із обладнання для висотних робіт, що розпочала свою діяльність із імпорту європейської продукції та згодом запустила виробництво продукції із алюмінію і стала єдиним виробником алюмінієвих драбин в Україні. За останній рік в компанії було продано лише нових продуктів на суму до $1 млн. Після акселерації в INDAX виробник масштабував бізнес, запустив інноваційне модернізоване виробництво в індустріальному парку “Біла Церква” по методології Lean Institute Ukraine та розширив модельний ряд. Наразі продукція продається не лише в Україні, а експортується у Грузію та Литву. 

Індустріальний парк “Біла Церква” — проєкт UFuture, що створює інфраструктуру та надає умови для сталого промислового розвитку України. Парк розміром понад 70 га пропонує землі промислового призначення зі всією інженерною інфраструктурою та готові сучасні виробничі, логістичні і складські приміщення для оренди або купівлі. Станом на 2021 рік резидентами індустріального парку є шість компаній.

INDAX — системна платформа для підтримки та масштабування малого та середнього бізнесу у промисловому секторі. За допомогою навчання, менторства, партнерства та інвестицій акселератор підтримує підприємців, готових виробляти якісні товари.

0/5 (0 Reviews)
Slide #1
Slide #2
Slide #3
Slide #4
Slide #5