Індустріальний парк "Біла Церква" прийме Форум інноваційних виробництв 15 жовтня (оновлено) - BILA TSERKVA INDUSTRIAL PARK
24 вересня 2020

Індустріальний парк “Біла Церква” прийме Форум інноваційних виробництв 15 жовтня (оновлено)

15 жовтня на території індустріального парку “Біла Церква” відбудеться Форум інноваційних виробництв для власників виробничих, будівельних, торгових підприємств і компаній. Організатором події виступає Київський міжнародний економічний форум.

Мета заходу — розвиток виробничих підприємств в Україні шляхом доступу до екосистеми індустріальних парків, акселераторів, інвестиційних та партнерських програм.

Тематика Форуму:

• індустріальні парки як драйвери економічного зростання;
• Made in Ukraine на глобальних ринках;
• гроші для розвитку: джерела, умови, ризики;
• нові бізнес-стратегії у новій економіці.

Серед спікерів Форуму:

Василь Хмельницький, засновник холдингової компанії UFuture;
Дмитро Наталуха, народний депутат України IX скликання, голова Комітету з питань економічного розвитку;
Володимир Хмурич, директор індустріального парку «Біла Церква»;
Олексій Тимофєєв, співзасновник інвестиційної компанії Trident Acquisitions Corp.;
Костянтин Єфименко, президент компанії Biopharma;
Андрій Здесенко, засновник та президент корпорації «Біосфера»;
Борис Шестопалов, співвласник та СЕО HD-group, засновник GFS group.

Пул запрошених спікерів постійно доповнюється.

Під час Форуму на території індустріального парку «Біла Церква» працюватиме експозона українських виробників. Участь у Форумі безкоштовна за умови попередніх реєстрації та отримання підтвердження від організаторів за посиланням.

Форум відбудеться із дотриманням вимог карантинних заходів, що діятимуть у Білій Церкві станом на 15 жовтня 2020 року.

 

Оновлено 13 жовтня 2020 р. 

22:35 На виконання постанови Кабінету міністрів України №956 від 13 жовтня 2020 року, якою передбачено обмеження масових заходів, з сумом повідомляємо, що проведення Форум інноваційних виробництв перенесено на весну 2021 року.

 

ДОВІДКА

Метою індустріального парку «Біла Церква» є створення інфраструктури і умов для сталого промислового розвитку України. Парк пропонує землі промислового призначення зі всією інженерною інфраструктурою та готові сучасні виробничі, логістичні і складські приміщення для оренди або купівлі. Знання і значний досвід у розвитку нерухомості дозволяє команді парку надати клієнтові комплекс сервісів і послуги для організації ефективного виробництва.

Загальна територія індустріального парку «Біла Церква» становить понад 70 га. Ключова відмінність індустріального парку у його орієнтації на створення екосистеми та кластерів (виробничих, логістичних, інших). Цінність такого підходу для клієнта полягає у налагодженні ланцюгів постачання, зниженні часу виконання замовлень клієнтів і виробничих витрат.

Станом на початок 2020 року резидентами індустріального парку є шість компаній. Індустріальний парк належить до проєктів UFuture.

Київський міжнародний економічний форум — дискусійна платформа, що існує на постійній основі та націлена на формування стратегії економічного розвитку України. Шляхом організації діалогу експертів, бізнесу і влади КМЕФ формує дорожню карту розвитку й сприяє конвертації експертних ідей у реальні дії.

0/5 (0 Reviews)
Slide #1