15 жовтня на території індустріального парку «Біла Церква» відбудеться Форум інноваційних виробництв для власників виробничих, будівельних, торгових підприємств і компаній. Організатором події виступає Київський міжнародний економічний форум.

Мета заходу — розвиток виробничих підприємств в Україні шляхом доступу до екосистеми індустріальних парків, акселераторів, інвестиційних та партнерських програм.

Тематика Форуму:
• індустріальні парки як драйвери економічного зростання;
• Made in Ukraine на глобальних ринках;
• гроші для розвитку: джерела, умови, ризики;
• нові бізнес-стратегії у новій економіці.

Серед спікерів Форуму:
• Василь Хмельницький, засновник холдингової компанії UFuture;
• Дмитро Наталуха, народний депутат України IX скликання, голова Комітету з питань економічного розвитку;
• Володимир Хмурич, генеральний директор індустріального парку «Біла Церква»;
• Олексій Тимофєєв, співзасновник інвестиційної компанії Trident Acquisitions Corp.;
• Костянтин Єфименко, президент компанії Biopharma;
• Андрій Здесенко, засновник та президент корпорації «Біосфера»;
• Борис Шестопалов, співвласник та СЕО HD-group, засновник GFS group.

Пул запрошених спікерів постійно доповнюється.

Під час Форуму на території індустріального парку «Біла Церква» працюватиме експозона українських виробників. Участь у Форумі безкоштовна за умови попередніх реєстрації та отримання підтвердження від організаторів за посиланням.

Форум відбудеться із дотриманням вимог карантинних заходів, що діятимуть у Білій Церкві станом на 15 жовтня 2020 року.

Bila Tserkva Forum of Innovative Productions

Форум інноваційних виробництв в індустріальному парку «Біла Церква»

ДОВІДКА

Метою індустріального парку «Біла Церква» є створення інфраструктури і умов для сталого промислового розвитку України. Парк пропонує землі промислового призначення зі всією інженерною інфраструктурою та готові сучасні виробничі, логістичні і складські приміщення для оренди або купівлі. Знання і значний досвід у розвитку нерухомості дозволяє команді парку надати клієнтові комплекс сервісів і послуги для організації ефективного виробництва.

Загальна територія індустріального парку «Біла Церква» становить понад 70 га. Ключова відмінність індустріального парку у його орієнтації на створення екосистеми та кластерів (виробничих, логістичних, інших). Цінність такого підходу для клієнта полягає у налагодженні ланцюгів постачання, зниженні часу виконання замовлень клієнтів і виробничих витрат.

Станом на початок 2020 року резидентами індустріального парку є шість компаній. Індустріальний парк належить до проєктів UFuture.

Київський міжнародний економічний форум — дискусійна платформа, що існує на постійній основі та націлена на формування стратегії економічного розвитку України. Шляхом організації діалогу експертів, бізнесу і влади КМЕФ формує дорожню карту розвитку й сприяє конвертації експертних ідей у реальні дії.