Індустріальний парк "Біла Церква" обрав керуючу компанію і затвердив план розвитку - BILA TSERKVA INDUSTRIAL PARK
27 травня 2020

Індустріальний парк “Біла Церква” обрав керуючу компанію і затвердив план розвитку

Індустріальні парки “Біла Церква 1” і “Біла Церква 2” загальною площею понад 70 га, з облаштованою технологічною інфраструктурою і комфортними умовами ведення бізнесу націлені на залучення прямих інвестицій у промислову нерухомість, розширення економічних кластерів міста, створення більше трьох десятків нових підприємств і понад 4000 робочих місць.

27 травня 2020 р. індустріальний парк “Біла Церква” (ІП) затвердив план розвитку.

«

За нашими оцінками, до 2026 року на території двох індустріальних парків буде створено додатково понад 4 тис. робочих місць, побудовано 235 тис. кв. м промислової нерухомості, включаючи виробничі та логістичні приміщення. Обсяг залучених інвестицій оцінюється в 250 млн USD», зазначив Володимир Хмурич, директор ІП “Біла Церква”.

Інвестиції будуть спрямовані на фінансування будівництва нових виробництв і логістичних комплексів, докомплектацію наявних виробництв, автоматизацію бізнес-процесів і науково-дослідні розробки, які будуть сприяти розвитку інновацій та впровадженню кращих галузевих практик. Крім цього, інвестиційно-привабливими вважаються також проекти з енергозбереження та ІТ-проекти.

Торкаючись питання забезпечення виробничих потужностей кадрами, Володимир Хмурич уточнив, що для випуску продукції з високою доданою вартістю і компонентів до неї необхідні кваліфіковані фахівці.

«

У Білій Церкві розташовано більше десятка навчальних закладів, у тому числі вісім технікумів та ПТУ, і п’ять вищих навчальних закладів, або їх філіали, з якими ми розвиваємо співпрацю. Близькість ринку кваліфікованої праці, на нашу думку, відноситься до конкурентних переваг індустріального парку», вважає Андрій Ропіцький, директор з розвитку бізнесу ТОВ “Індастріал Парк Менеджмент”.

Індастріал Парк Менеджмент (ІПМ) переміг в конкурсі з вибору керуючої компанії індустріальних парків “Біла Церква 1” і “Біла Церква 2”. 6 травня 2020 р. між керуючою компанією і індустріальними парками було укладено договір про співпрацю. Згідно умов договору керуюча компанія має забезпечити виконання стратегії розвитку і бізнес-планів індустріальних парків, залучати резидентів, здійснювати маркетингове просування, отримувати дозволи та погодження в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, в тому числі і для будівництва об’єктів комерційної нерухомості.

«

Сьогодні багато хто з великих компаній зіткнувся з шоком ланцюгів поставок і виробництва. У пошуку кращого балансу між глобалізацією і необхідним ступенем самостійності вони будуть схилятися до локалізації виробництва на національному або регіональному рівні. Ми можемо запропонувати кращі умови по локалізації виробництва на території індустріального парку. Керуюча компанія допоможе індустріальному парку у залученні резидентів з іноземним капіталом», сказав Володимир Хмурич.

ДОВІДКА

Метою індустріального парку “Біла Церква” є розвиток сучасного промислового виробництва в Україні. Парк пропонує землі промислового призначення зі всією інженерною інфраструктурою та готові сучасні виробничі, логістичні і складські приміщення для оренди або купівлі. Знання і значний досвід у розвитку нерухомості дозволяє команді парку надати клієнтові комплекс сервісів і послуги для організації ефективного виробництва.

Загальна площа ІП “Біла Церква” становить понад 70 га. Ключова відмінність індустріального парку у його орієнтації на створення екосистеми та кластерів (виробничих, логістичних, інших). Цінність такого підходу для клієнта полягає у налагодженні ланцюгів постачання, зниженні часу виконання замовлень клієнтів і зменшенні виробничих витрат.

Станом на початок 2020 року резидентами індустріального парку є шість компаній. Індустріальний парк належить до проєктів UFuture.

ТОВ “Індастріал Парк Менеджмент” засновано у 2016 році. Компанія об’єднує колектив кваліфікованих фахівців у сфері промислової нерухомості. За період роботи було реалізовано і передано під забудову 19,4 га землі. Побудовано та будується 16,4 тис. кв. м промислової і складської нерухомості. Виконано електро-, газо- і водозабезпечення великих інфраструктурних об’єктів у Києві та Київській області.

Компанія надає послуги із землеуправління, підведенню інженерних мереж, генпланування, генпідряду, управління індустріальними парками. Надає брокерські послуги та послуги due diligence об’єктів промислової і складської нерухомості. Виконує сервісні послуги з юридичного супроводу і отримання дозволів, оформлення документації, включаючи дозвіл на будівництво і введення в експлуатацію.

0/5 (0 Reviews)