Форум “Муніципальна інфраструктура: розвиток і комфорт міст” - BILA TSERKVA INDUSTRIAL PARK
06 квітня 2021

Форум “Муніципальна інфраструктура: розвиток і комфорт міст”

8 квітня 2021 року в місті Харкові в готелі Kharkiv Palace видання MINTRANS за підтримки Харківської міської ради проведе Форум “Муніципальна інфраструктура: розвиток і комфорт міст”.

Основною метою заходу є створення платформи співпраці центральних та місцевих органів влади з міжнародними партнерами та представниками бізнесу задля реалізації спільних проєктів покращення муніципальної інфраструктури як запоруки успішного розвитку України в цілому.

Ексклюзивом Форуму буде національна панель індустріальних парків України, у якій візьмуть участь керівники найбільших індустріальних парків країни. Серед спікерів панелі буде директор індустріального парку «Біла Церква» Володимир Хмурич.

У Форумі візьмуть участь представники Офісу Президента України, трьох профільних міністерств та Верховної Ради України.

На окремій панельній дискусії мерів найбільших міст України очікуються виступи міських голів Києва, Харкова, Одеси, Маріуполя, Дніпра, Львова. У дискусії “Міжнародні програми як дієвий інструмент розвитку муніципальної інфраструктури” візьмуть участь представники Світового банку, ЄБРР, ЄІБ, USAID, GIZ та ін.

Протягом усього дня Форуму працюватиме виставка компаній — учасників форуму, також поряд із Kharkiv Palace пройде виставка авто- і спецтехніки.

0/5 (0 Reviews)