Промислова нерухомість
24 Листопада 2020

Промислова нерухомість

1. Фундамент будівлі

Ґрунт, на якому будуємо, має підвищену несучу здатність. Основа під фундамент і дорожній одяг виконується із щебня високих марок без використання піску. Кожний шар ґрунту модифікується. Модифікація виконується будівельно-дорожніми машинами із застосуванням цементу та вапна. Модифікація прибирає просадочні властивості і підвищує несучу здатність ґрунтової основи більш ніж в 10 разів. Стабілізована основа полотна виконана з монолітного ґрунтобетону з несучою здатністю не менше 120 Мпа (Ev2) у співвідношенням модуля пружності Ev2 / Ev1 не більше 2,5, що вимірюється згідно німецького стандарту DIN 18134 і показує ступінь щільності основи і яке навантаження дана основа витримає без деформації, навіть під інтенсивним рухом великовагових 40-тонних фур.

Після належної підготовки ґрунту монтується свайний фундамент. Ми застосовуємо монолітний залізобетонний фундамент, що разом із модифікацією ґрунту дає просадку не більше 10 мм. Налагоджена технологія дозволяє багаторазово підвищити швидкість монтажу будівлі. Фундамент всередині будівлі витримує навантаження від 4 тонн на один квадратний метр підлоги, а каркас будівлі зберігає ідеальну геометричну форму.

 

2. Каркас будівлі

Каркас промислової будівлі складається з колон, балок, зв’язків, системи стінових і покрівельних прогонів. Металевий каркас без вертикальних зв’язків між колонами дозволяє зробити будь-яке внутрішнє планування розташування обладнання і стелажів, не перешкоджає пересуванню складської техніки. Всі несучі конструкції піддаються дробеструйній обробці, зі ступенем очищення SA 2.5. Потім на них наноситься ґрунтовка товщиною покриття 80 мкрн. Додатково, на елементи основного несучого каркаса може бути нанесено антикорозійне покриття товщиною 100 мкрн. При необхідності конструкції можуть бути оцинковані.

Конструкція покриття із застосуванням високоміцної сталі S355J2 за стандартом EN 10025-2 виготовлена ​​на заводі Astron в Люксембурзі. Каркас збирається без зварювальних робіт із застосуванням високоміцних болтових з’єднань класу 10.9, що забезпечує високу швидкість монтажу.

3D-проектування дозволяє оптимізувати рішення, мінімізуючи кількість проміжних колон для задоволення вимог замовника до планування і зниження вартості будівлі.

 

3. Утеплені сендвіч-панелі стін та стелі не потребують оздоблення

Стінова система на базі сендвіч-панелей включає елементи обрамлення прорізів, оздоблювальні та кріпильні елементи. Сендвіч-панелі мають різну товщину і наповнювач з негорючої мінеральної вати або пінополіуретану. Теплоізоляційний матеріал даху виготовлений зі скловолокна, що забезпечує ефективну тепло- та звукоізоляцію.

Сендвіч-панелі монтуються без сварки за допомогою оцинкованих болтових з’єднань. Енергозберігаючий безперервний тепловий контур від цокольних панелей до покрівлі підвищує енергоефективність будівлі.

 

4. Обрамлення воріт і перевантажувальне обладнання

Обрамлення воріт виготовляється із збірного залізобетону: тришарова залізобетонна панель загальною товщиною 310 мм з утеплювачем (100 мм). Бетонні колісні напрямні коригують рух транспорту точно до воріт.

Докльовелери на замовлення індустріального парку виготовляються із теплозберігаючими ущільнювачами, комплектом захисних оцинкованих відбійних накладок і докшелтерів. Докльовелери виконані з високоякісної сталі, не мають колійності і відповідають Євростандарту EN 1398.

Устаткування відповідає габаритам газелей і великовантажних фур.

 

5. Сертифікація будівлі

Виробнича нерухомість відповідає вимогам BREEAM, британського методу визначення енергоефективності, екологічної безпечності і комфорту для людей, які перебувають у приміщеннях. Максимальне використання природного освітлення, оптимальна теплоізоляція і кліматизація приміщень істотно поліпшують показники енергоефективності та екостійкості будівлі. На практиці це означає, що виробник має ресурси для підвищення продуктивності праці співробітників, контролю і зниження експлуатаційних витрат.

Виробництво також може бути сертифіковано за стандартом OHSAS 18001 та ISO 9001, що в комплексі дає продукції резидентів індустріального парку конкурентні переваги на глобальних ринках.

0/5 (0 Reviews)