Нове призначення в індустріальному парку "Біла Церква" - BILA TSERKVA INDUSTRIAL PARK
12 липня 2021

Нове призначення в індустріальному парку “Біла Церква”

Андрій Ропіцький очолить індустріальний парк з 12 липня 2021 р.

Біла Церква, 12 липня 2021 року. — Директором індустріального парку “Біла Церква” призначено Андрія Ропіцького. На новій посаді він замінить Володимира Хмурича, який завершив свою багаторічну співпрацю з індустріальним парком і розвиватиме кар’єру поза межами холдингу UFuture.

Андрій Ропіцький добре знається на девелопменті промислової нерухомості для потреб виробництва або логістики. До призначення він більше п’ять років обіймав посаду директора з розвитку бізнесу ТОВ “Індастріал Парк Менеджмент” — керуючої компанії для двох індустріальних парків, де відповідав за виконання бізнес-плану індустріальних парків, досягнення цільових показників прибутковості і побудову партнерських взаємовідносин з ключовими клієнтами.

«

Індустріальний парк “Біла Церква” є одним з тих, небагатьох підприємств, яке можна назвати лідером у своїй галузі. В межах індустріального парку вже зараз створюється стала промислова екосистема. З метою мінімізації негативного впливу на довкілля побудовані і введені в експлуатацію екологічно стійкі виробничі будівлі та об’єкти інфраструктури. Заохочується і підтримується застосування резидентами індустріального парку чистих і екологічно безпечних технологій та промислових процесів. Керуюча компанія підвищує ефективність використання ресурсів. До меж індустріального парку підведені і розведені до ділянок резидентів інженерні мережі, які мають автоматизовані системи контролю споживання води, газу, електроенергії.

За три останні роки в індустріальному парку були створені всі умови для розміщення виробництва. Завдяки цьому резидентами парку стали п’ять виробничих і одна транспортно-логістична компанія. Було освоєно 11 га землі промисловості. За планом розвитку до кінця 2022 року маємо освоїти ще 18 га землі і залучити п’ять резидентів», зазначив Андрій Ропіцький, коментуючи своє призначення.

 

ДОВІДКА

Андрій Ропіцький має 14-ть років досвіду роботи в банківському секторі і девелоперском бізнесі. Обіймав низку посад в міжнародних банківських установах, в тому числі був територіальним менеджером Структурованого Торгово-Експортного фінансування в UniCredit Bank Ukraine. Андрій здобув вищу економічну освіту в КНЕУ. Має сертифікат SDA Bocconi School of Management з ризик менеджменту та сертифікат EBRD за Програмою розвитку торгівлі. Андрій є запрошеним тренером та експертом проєкту з формування кращих практик розвитку індустріальних парків та промислової нерухомості на Сході України, який реалізується за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».

Індустріальний парк “Біла Церква” — проєкт UFuture, що створює інфраструктуру та надає умови для сталого промислового розвитку України. Парк розміром понад 70 га пропонує землі промислового призначення зі всією інженерною інфраструктурою та готові сучасні виробничі, логістичні і складські приміщення для оренди або купівлі. Станом на 2021 рік резидентами індустріального парку є шість компаній.

UFuture — холдингова компанія українського підприємця Василя Хмельницького, що має диверсифікований портфель активів у галузях нерухомості, інфраструктури, промисловості, відновлюваної енергетики, фармацевтики та IT. Вартість активів UFuture оцінюється у $500 млн, а загальна капіталізація бізнесів, у які вона інвестувала, становить до $1 млрд.

0/5 (0 Reviews)