Володимир Хмурич призначений директором індустріального парку «Біла Церква», який входить до інвестиційної групи UFUTURE.

 

До призначення Володимир Хмурич займав ряд посад у фінансовому секторі. З 2010 року працював віце-президентом компанії «ICON Private Equity», з 2012 року в інвестиційному підрозділі «System Capital Management». З 2015 року  і до нинішнього призначення працював директором компанії бізнесмена Василя Хмельницького «Кі Фанд Менеджмент». У Володимира вища економічна освіта (Києво-Могилянська Академія), також має сертифікат дипломованого фінансового аналітика (CFA Institute).

 

На посаді директора індустріального парку «Біла Церква» Володимир Хмурич зосередить сили на реалізації незавершених проектів і залученні нових партнерів.

 

«Модель індустріальних парків показала себе як ефективний механізм розвитку промисловості в усьому світі. І наш парк — це оптимальне рішення для організації рентабельної і захищеною бізнес-моделі для виробника. Ми беремо на себе питання, пов’язані з інфраструктурою, взаємодії з місцевою владою, будівництвом і організацією бережливого виробництва. Таким чином, кожному клієнту парк надає унікальний набір сервісів, дозволяючи їм зосередитися на розвитку бізнесу », — підкреслив директор індустріального парку «Біла Церква» Володимир Хмурич.